Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadruješ súhlas s používaním a uchovávaním cookies. rozumiem
facebookYouTube

Otázky a odpovede

Vstup na festival


Vstup na latino festival Horúce Tatry 22 (20.05.-23.05. 2022) je možný iba pre účastníkov, ktorí si zakúpili niektorý z nasledovných balíkov, resp. vstupov. Všetky vopred zakúpené balíky sa automaticky prenášajú v pôvodnej cene tanečného Full Pass-u a čiastočne zo zvýšenej ceny hotela ešte z roku 2020 a 2021 (pokiaľ ste pobyty nezrušili a neboli vám vrátené peniaze. Detailné informácie o cene pošleme všetkým, ktorí majú balíky predplatené).

!POZOR!
Festival sa bude konať výnimočne od piatka do pondelka s možnosťou sa rozhodnúť pre 2 noci do nedele, alebo pre 3 noci do pondelka. Nie je možné sa pohybovať v priestoroch hotelu počas dňa!
 

 • Kompletný balík na 3, alebo 2 noci v hoteli Grand**** v Jasnej
 • Kompletný balík na 3, alebo 2 noci v hoteli Ostredok*** v Jasnej (tieto balíky ponúkneme až vtedy, keď sa zaplní hotel Grand)
 • Full Pass (workshopy & párty bez ubytovania a stravy)
 • Jednorázové vstupy na párty budú možné zakúpiť priamo na mieste pred recepciou ( pri vstupe do hotela)

Dovoľujeme si upozorniť účastníkov, že bez zakúpeného Full Pass-u nie je možné využívať všetky výhody a zľavy, ktoré budú v platnosti v hoteli Grand**** počas latino víkendu. NIeje možné sa pohybovať v priestoroch hotelu počas dňa! Iba od 21:00 v prípade, že si zakúpite jednorázový vstup na párty.

 

Príchod na festival


Pri zakúpení kompletneho balíku ponúkame JEDNU možnosť príchodu.

 • v piatok 20.05.2022 – ubytovanie najskôr od 12:00 (iba ak izby budú v tom čase dostupné) a štandartne od 14:00. V cene balíku máte zahrnutú plnú penziu, ktorá začína večerou v piatok 20.5.2022.

Nástup v sobotu je možný iba v prípade, že si uhradíte pobyt od piatka.


Odchod z festivalu

Pri zakúpení kompletneho balíku ponúkame DVE možnosti odchodu.

 • v nedeľu 22.05.2022 – odubytovanie najneskôr do 17:00
 • v pondelok 23.05.2022 – odubytovanie najneskôr do 10:00 /v prípade dostupnosti izieb, si môžete predĺžiť checkout na recepcii vo vlastnej réžii (1hod./10Eur)

 


Je možné si uplatniť rekreačný poukaz za Horúce Tatry ?

ÁNO, vieme Vám vystaviť  faktúru na účely uplatnenia rekreačného poukazu za Horúce Tatry. 
1. Stačí ak pri registrácii do poznámky napíšete Vaše fakturačné údaje (t.j. meno, priezvisko, trvalé bydlisko, počet osôb a sumu, na ktorú potrebujete faktúru vystaviť ).
Odporúčame vám, aby ste si vopred preverili podmienky s vaším účtovným oddelením, ktoré musíte splniť pri uplatnení nároku (napr. potvrdenie o zaplatení ).
Bude nám veľmi napomocné, ak si predtým preveríte podmienky s vaším účtovným oddelenim, ktoré budete musieť dodržať (napr. potvrdenie o zaplatení ).
2. Na základe týchto údajov Vám vystavíme faktúru a  prepošleme vám podpísanú a opečiatkovanú elektronickú verziu, ktorá je plnohodnotným účtovným dokladom.
3. V prípade otázok nám napíšte na email:  horucetatry [at] norika [dot] sk

 

Strava

 • Plná penzia v rámci každého Kompletného balíiku zahŕňa raňajky (formou bufetu), obed a večeru (ponuka z troch menu-Jedno z troch menu je vždy vegetariánske).
 • Hotel vopred bude posielať online dotazník, kde si jedlo vyberiete vopred a môžete uviesť špeciálne požiadavky (napr. celiatik strava) 
 • Balík na 2 noci: Strava  začína večerou v piatok (20.5.) a končí obedom v nedeľu (22.5.)
 • Balík na 3 noci: Strava  začína večerou v piatok (20.5.) končí raňajkami v pondelok (23.5.)
 • Účastníci so zakúpeným Full Pass-om (tj. neubytovaní v hotel Grand) majú na základe pridelenej farebnej pásky na ruke možnosť zakúpiť si obedy a večere individuálne na recepcii - 1 menu/14 €, prípadne využiť možnosti reštauračných zariadení v blízkom okolí.

Workshopy

 • Tanečné kurzy budú prebiehať v 4 úrovniach:
 • Mierne pokročilí - minimálne od pol roka do 1 roka
 • Stredne pokročilí - od 1 roka do 2 rokov
 • Pokročilí - od 2 rokov a ďaleko viac!
 • Master Class - inštruktori, dlhoroční tanečníci (ponúkneme 3-4  špecifické kurzy)


Upozorňujeme:
Odporúčame vyberať si kurzy v rámci svojej tanečnej úrovne. Ak sa rozhodnete ísť na vyššiu úroveň, určite si dohodnite partnera/partnerku. Pre vyššiu kvalitu workshopov vás organizátori (Team Salsa by Norika) môžu počas kurzov na toto upozorniť.

 

Chcete ísť, ale nemáte s kým bývať?

 • Napíšte nám a my vám prepošleme kontakt ľudí, ktorí sú v rovnakej situácií. Katka Šišková : horucetatry [at] norika [dot] sk


STORNO POPLATKY OD 1.MARCA 2022 -Zrušenie/refundácia už zakúpeného Balíka- Full Pass-u
 

1) V prvom kroku sa pokúste svoj Balík, alebo Full Pass niekomu ponúknuť. Využiť pre tento účel môžete aj event na fb HT22 ( https://www.facebook.com/events/1134551460631519 ). V tomto prípade stačí nahlásiť zmenu mena.

2) Ak neuspejete a nepodarí sa vám ho predať, napíšte nám a my sa pokúsime izbu ponúknuť ďalším záujemcom-organizačný poplatok je 20€. ( vrátime o 20 Eur menenej).

3)V prípade, že nebudeme mať komu ponúknuť váš Full Pass, Party Pass a kompletný balík v Grande, alebo Ostredku, môžeme vám vrátiť už iba 50% zo zaplatenej sumy (ak to nebude súvisieť s Covid-19).

4) Od 10.05.2022 už nevraciame žiadnu sumu ( ak to nebude súvisieť s Covid-19)

 

 

Stratili ste číslo účtu, variabilný symbol a presnú sumu?

 • OBČIANSKE ZDRUŽENIE: Salsa by Norika-tancom ku zdraviu

  IBAN: SK4175000000004029823471
  BIC (SWIFT) CEKOSKBX
  Názov banky: ČSOB (Československá obchodná banka a.s)

 • alebo opäť napíšte TU:  horucetatry [at] norika [dot] sk 

Partneri

Hotel Grand****, Jasná TATRY MOUNTAIN RESORTS Havana Club TRIV - Sťahovanie KF Profi, s.r.o. | rekonštrukcie aj pre náročných Pernod Ricard Slovak Republic latinky.sk Terrabella